preloader

Hakkımızda

Hakkımızda

YİM Yapı , ailesi olarak 1998 yılında girdiğimiz PVC sektöründe , 25 yıldır Türkiye’nin hazır pimapen kapı pencere üretiminde önde gelen üreticilerinden biri olmuştur.

Bu başarımızı “ Müşteri memnuniyetini önceleyen profesyonel hizmet anlayışı “ mızdan aldık. Üretimin her aşamada yüksek kalite standartlarından taviz vermeden sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle daima “ müşteri memnuniyeti “ ni ön planda tutmaya devam ediyoruz.

  Firmamız planlı çalışma ve hizmet kalitesinin artmasına yönelik sürekli teknolojik yatırımlarımızla 3.000 m2’lik modern üretim tesisi ce CNC hatlarımızla Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimize , 25 yıldır verdiğimiz sınırsız hizmetin haklı gururunu yaşıyoruz.

  Firmamız , çalışan personelin bilgi ve birikimlerini arttırmak , işlerini sevmelerini sağlamak ve verimliliklerini yükseltmek için ; Bayilerinin ise , satış stratejilerini geliştirmek , daha iyi organize olmalarını sağlamak , müşteri memnuniyetini artırmak konularında periyodik olarak eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

PVC kapı ve pencere sistemlerini yanında alüminyum kapı ve pencere sistemleri , panjur , monoblok panjur ve kepenk sistemleri , katlanır ve yana kayar cam sistemleri , kürpeşte , cam kürpeşte , sineklik üretimleriyle de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Yüksek kalite anlayışımız ve üretici bayi fiyat avantajlarımızla daima müşteri memnuniyeti için çalışmayı gaye edindik.

  Memnun kalacağınız kalite ve hizmet anlayışımızla tanışmanız dileğiyle…

Clients Feedback

Explore Clients Review